Nasze produkty dostarczane są na terenie całej Polski przez profesjonalną firmę kurierską wyspecjalizowaną w dostawie mebli.

 Warunki 
Dostawy:

 1.  Towar oferowany za pośrednictwem Sklepu ( z wyłączeniem produktów z pkt.2) jest dostarczany za darmo na terenie całej Polski. 
 2.  Darmowa dostawa nie dotyczy indywidualnych zamówień mebli kuchennych, wysyłki blatów i akcesoriów do mebli. Koszt dostawy wymienionych produktów jest wyceniany indywidualnie.
 3.   Kurier dostarcza zamówione towary pod wskazany przez Kupującego w formularzu adres.
 4.   Kurier powinien powiadomić Kupującego o planowanym terminie dostawy.
 5.   Jeśli Kupujący wybrał jako formę płatności przelew na konto, towar zastaje przekazany do realizacji i wysłany dopiero po zaksięgowaniu wpłaty Kupującego na koncie Sprzedawcy.
 6. Dostawa mebli przez kuriera odbywa się w godzinach od 5:00 do 23:00
 7.   UWAGA! Dostawa towaru nie obejmuje wniesienia towaru do mieszkania, należy więc zapewnić odpowiednią ilość osób do wniesienia towaru do miejsca przeznaczenia.
 8.   Nie obsługujemy życzeń klientów w zakresie dni i godzin dostaw.
 9.   W przypadku nie odebrania mebla po wcześniejszym potwierdzeniu odbioru,kosztami kolejnej dostawy zostanie obciążony klient, o których poinformuje Sprzedawca.
 10.   UWAGA! Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez Kuriera , proszę zwrócić szczególną uwagę na stan otrzymanej paczki. W przypadku widocznych uszkodzeń paczki, bardzo proszę spisać protokół w obecności kuriera . Brak sporządzenia protokołu może spowodować odrzucenie reklamacji uszkodzonej przesyłki.
 11.   W przypadku wyrażenia przez Klienta chęci dokonania odbioru osobistego mebla - jest on możliwy pod następującymi warunkami:

a) Po wcześniejszym kontakcie ze sprzedawcą i ustaleniem konkretnego dnia odbioru mebla.

b) Możliwe godziny odbioru: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00; Sobota 8:00 – 10:00 (odbiór w soboty każdorazowo do uzgodnienia ze sprzedawcą)

c) Czas odbioru po wcześniejszej informacji od sprzedawcy wynosi maksymalnie do dwóch tygodni. Po tym terminie zamówienie zostaje anulowane.