Materac bonellowy BONELLBY

401,00 zł
Brutto
Wysokiej klasy materac bonellwy
Rozmiar materaca
Ilość

BONELLBY - - materac z wkładem z klasycznej i sprawdzonej sprężyny typu bonell wykonanej z hartowanego drutu stalowego o grubości 2,2 mm. Ilość sprężyn przypadającea na 1 m2 – 115 szt. Zapewnia dobre powierzchniowe podparcie dla kręgosłupa i optymalny komfort.

Materac nadaje się do użytku po obu stronach, co znacznie poprawia jego trwałość.

Wysokość wkładu materaca – 15 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 17 cm. Pokrowiec lato-zima z zamkiem rozdzielczym 360 stopni.



Wszystkie materace wymienione w ofercie posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opis

Rodzaj materaca
Bonelowy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Materac bonellowy BONELLBY

Wysokiej klasy materac bonellwy

Napisz swoją opinię