Materac bonellowy Cocobon

401,00 zł
Brutto
Materac bonellowy z warstwą maty kokosowej
Rozmiar materaca
Ilość

COCOBON- materac z wkładem z klasycznej i sprawdzonej sprężyny typu bonell wykonanej z hartowanego drutu stalowego o grubości 2,2 mm. Ilość sprężyn przypadająca na 1 m2 – 115 szt. Zapewnia dobre powierzchniowe podparcie dla kręgosłupa i optymalny komfort.

W materacu COCOBON zastosowana została z jednej strony mata z lateksowanych włókien kokosowych. Jej zadaniem jest powierzchniowe utwardzenie materaca, oraz zapewnienie mu wewnętrznej wentylacji. Materac można używać na obu stronach, lecz każda z nich posiada zróżnicowaną twardość – średnią po stronie bez maty kokosowej, oraz twardą po stronie z kokosem.

Wysokość wkładu materaca – 16 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 18 cm. Pokrowiec lato-zima z zamkiem rozdzielczym 360 stopni.
Wszystkie materace wymienione w ofercie posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opis

Rodzaj materaca
Bonelowy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Materac bonellowy Cocobon

Materac bonellowy z warstwą maty kokosowej

Napisz swoją opinię