Materac kieszeniowy Latexby

599,00 zł
Brutto
Wysokiej klasy materac kieszeniowy z matą kokosową oraz perforowanym lateksem
Rozmiar materaca
Ilość

LATEXBY - materac z wysokiej klasy wkładem ze sprężyn kieszeniowych o gęstości 260 szt. na 1m2. Zamknięte każda w osobnej kieszonce z wigofilu sprężyny pracują cicho i punktowo. To nowatorskie rozwiązanie pozwala spędzać wspólne noce na jednym materacu bez odczucia dyskomfortu z powodu zmiany pozycji drugiej osoby. Kieszonki o zróżnicowanej zastosowaniem innej średnicy drutu twardości ułożone są w 7 stref, co pozwala im optymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.

W materacu LATEXBY zastosowana została z jednej strony mata z lateksowanych włókien kokosowych. Jej zadaniem jest powierzchniowe utwardzenie materaca, oraz zapewnienie mu wewnętrznej wentylacji. Z drugiej strony zastosowana została 2 centymetrowa płyta perforowanego (w celu poprawy oddychalności materaca) naturalnego latexu o gramaturze 65 kg/m3. Materac można używać na obu stronach, lecz każda z nich posiada zróżnicowaną twardość – miękką po stronie z lateksem, oraz twardą po stronie z kokosem.

Wysokość wkładu materaca – 17 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 19 cm. Pokrowiec lato-zima z zamkiem rozdzielczym 360 stopni.Wszystkie materace wymienione w ofercie posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opis

Rodzaj materaca
Kieszeniowy
Rodzaj materaca
Lateksowy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Materac kieszeniowy Latexby

Wysokiej klasy materac kieszeniowy z matą kokosową oraz perforowanym lateksem

Napisz swoją opinię