Materac kieszeniowy Lazy Coco

517,00 zł
Brutto
Wysokiej klasy materac kieszeniowy z warstwą pianki termoelastycznej i naturalnego lateksu
Rozmiar materaca
Ilość

LAZY COCO - wierzchnią warstwę materaca stanowi 2 centymetrowa warstwa pianki termoelastycznej LAZY FOAM pod którą znajduje się jednocentymetrowa płyta lateksowanych włókien kokosowych, które powierzchniowo utwardzają materac i poprawiają jego wentylacje. Dzięki temu uzyskujemy materac sztywniejszy, dający stabilniejsze podparcie dla kręgosłupa z miękkim i komfortowym, dzięki piance termoplastycznej pierwszym wrażeniem. Wysokość wkładu materaca – 17 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 19 cm.

Rdzeń materaca stanowi sprawdzona sprężyna kieszeniowa o gęstości 260 szt. na 1m2. Zamknięte każda w osobnej kieszonce z wigofilu sprężyny pracują cicho i punktowo. To nowatorskie rozwiązanie pozwala spędzać wspólne noce na jednym materacu bez odczucia dyskomfortu z powodu zmiany pozycji drugiej osoby. Kieszonki o zróżnicowanej zastosowaniem innej średnicy drutu twardości ułożone są w 7 stref, co pozwala im optymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.
Wszystkie materace wymienione w ofercie posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opis

Rodzaj materaca
Kieszeniowy
Rodzaj materaca
Termoelastyczny

Komentarze

Napisz swoją opinię

Materac kieszeniowy Lazy Coco

Wysokiej klasy materac kieszeniowy z warstwą pianki termoelastycznej i naturalnego lateksu

Napisz swoją opinię